Bordsarmatur Kina 1700-tal Mandarinporslin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformad, med hänklar, mandarinporslin, höjd ca 49 cm

Lagningar

813841

2020-09-19