Edition Luxe Du Bois 1785 Le Calendrier Tonneau

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DU BOIS 1785, Le Calendrier Tonneau No 3258, armbandsur, 1990/2000-tal, automatiskt urverk, stål, safiglas, datum, dag, kalender, månfas, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 3258, kaliber ETA 2892 A2, diam ca 33x33 (42) mm

Fint skick. Obetydligt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

813845

2020-10-25