Edition Luxe Longines Admiral Armbandsur
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LONGINES, Admiral, armbandsur, 1990/2000-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, dag, datum, kronograf med minut och timräknare, krona med monogram, präglad läderrem och viklås i original ref nr. 71.306, ref nr. L3603-5, serie nr. 26272737, diam ca 41 mm
Fint skick. Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
813846
2020-10-25