Edition Luxe Mühle Nautische Instrumente Glashütte
Klubbat för:
6 000 SEK
5 000 SEK
MÜHLE NAUTISCHE INSTRUMENTE GLASHÜTTE, Sports Automatic, armbandsur, 1990/2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, senare präglad läderrem, ref nr. M1-26-10, kaliber 2824-2, diam ca 38 mm, box samt folder medföljer
Del av inredning saknas. Lätt bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
813847
2020-10-25