Bokskåp 1800-talets första hälft
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, björk, svärtade detaljer, dekor av fleuroner, beslag i mässing, höjd ca 200, 74x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Renoverat, kompletterat, smärre ytskador
813851
2020-09-20