Bokskåp 1800-talets första hälft

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, björk, svärtade detaljer, dekor av fleuroner, beslag i mässing, höjd ca 200, 74x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Renoverat, kompletterat, smärre ytskador

813851

2020-09-20