Soffa modell Chesterfield

Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield
Soffa modell Chesterfield

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, chesterfield modell, 1900-talets andra hälft, cognagsfärgat skinn, djuphäftad, lösa sittplymåer, längd ca 195, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, patina

813868

2020-09-22