Silverfat emalj

Silverfat emalj
Silverfat emalj
Silverfat emalj
Silverfat emalj
Silverfat emalj
Silverfat emalj
Silverfat emalj
Silverfat emalj

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

SILVERFAT, Norge, 1900-talets mitt, J. Tostrup, blå emalj, diameter ca 22,5 cm

Repor

813902

2020-09-20