Ludwiog Farstel

Ludwiog Farstel
Ludwiog Farstel
Ludwiog Farstel
Ludwiog Farstel
Ludwiog Farstel
Ludwiog Farstel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUDWIG FERSTEL, (2), porträtt med kvinnor, signerade, olja på pannå, ca 30x11,5 cm

813942

2020-09-23