Kuvertväska Dior
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, 1970-tal, monogrammönster, skinndetaljer i vinrött, spännen delvis i gulmetall, invändigt märkt Christian Dior Made in France, ca 18x29x2 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
813947
2020-09-23