Kuvertväska Dior

Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, 1970-tal, monogrammönster, skinndetaljer i vinrött, spännen delvis i gulmetall, invändigt märkt Christian Dior Made in France, ca 18x29x2 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

813947

2020-09-23