Grange säng
Valmis
2020-09-23
813968
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
GRANGE, säng, sent 1900-tal, fanerad, betsat körsbärsträ, märkt, bäddmått 200x190 cm
Slitage, repor,