Josep Baques färglitografi

Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): komposition med relief i pappret, signerad, numrerad 15/275, bladmått ca 56,5x37 cm

gulnader på pappret

813979

2020-09-25