Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HEINRICH DOHM (1875 - 1940): porträtt av konstnärens dotter Karen, signerad Heinrich Dohm samt daterad 1917, pastell på papper, ca 76x61 cm
813982
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här