Vägglampor "Bellmansmiljö"
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPOR, 1 par, "Bellmansmiljö", 1970-tal, mässing och fasettslipade glas, etikettmärkta modell KL 210, höjd ca 38, 25x17 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
813990
Päivämäärä:
2020-09-23