Vägglampor "Bellmansmiljö"

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPOR, 1 par, "Bellmansmiljö", 1970-tal, mässing och fasettslipade glas, etikettmärkta modell KL 210, höjd ca 38, 25x17 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

813990

Päivämäärä:

2020-09-23