Dior kuvertväska
Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, 1900-talets andra hälft, monogramkanvas, detaljer i skinn och gulmetall, axelkedja i gulmetall, invändigt märkt Christian Dior Made in France, ca 14x22x4 cm
Smärre fläck, monogrammet i guldmetall med snärre ytslitage
813998
2020-09-20