Dior kuvertväska

Dior kuvertväska
Dior kuvertväska
Dior kuvertväska
Dior kuvertväska
Dior kuvertväska
Dior kuvertväska
Dior kuvertväska
Dior kuvertväska

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, 1900-talets andra hälft, monogramkanvas, detaljer i skinn och gulmetall, axelkedja i gulmetall, invändigt märkt Christian Dior Made in France, ca 14x22x4 cm

Smärre fläck, monogrammet i guldmetall med snärre ytslitage

813998

2020-09-20