Bordslampor 2 st keramik samt glas

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, keramik samt glas, 1900-talets andra hälft, ena i design av Einar Johansson, signerad Söhölm, Danmark, glaserad keramik, glaslampan osignerad, höjd ca 20-24 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

814005

2020-09-23