Roy Friberg litografi

Roy Friberg litografi
Roy Friberg litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY FRIBERG (1920-2016): Tron, monogramsignerad och daterad RF 74, XIII/XXV, litografi bildmått 47x55 cm

814010

2020-09-20