Sixten Haage mapp Fabrik

Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik
Sixten Haage mapp Fabrik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): Mapp Fabrik, 5 blad, signerade, daterade och numrerade Haage 78-79, EA, torrnål/ mezzotint, 49x59,5, 54,5x49,5 cm

814012

2020-09-20