Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIXTEN HAAGE (född 1926): Mapp Fabrik, 5 blad, signerade, daterade och numrerade Haage 78-79, EA, torrnål/ mezzotint, 49x59,5, 54,5x49,5 cm
814012
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här