Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Struts med smurf, signerad Pg Thelander, 28/80, färgetsning, ca 89x59 cm
814017
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här