Per Gunnar Thelander färgetsning
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Struts med smurf, signerad Pg Thelander, 28/80, färgetsning, ca 89x59 cm
Kuntoraportti
814017
Päivämäärä:
2020-09-20