Per Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

5 800 SEK

6 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Struts med kantarell, signerad Pg Thelander, 27/80, färgetsning, ca 89x59 cm

814018

2020-09-20