Björn Brusewitz blyerts och kol

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948): "Trappan", signerad och daterad Björn Brusewitz 1986, blyerts och kol, ca 120x85 cm

814021

2020-09-20