Ulf Lundell serigrafi

Ulf Lundell serigrafi
Ulf Lundell serigrafi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949): Ernest Hemingway, signerad och daterad Lundell -92, 1/7, serigrafi, ca 107x95 cm

814038

2020-09-20