Takarmatur Sciolari
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GAETANO SCIOLARI, taklampa, 1970-tal, tolv ljuspunkter, kromad stomme av metall, höjd ca 70, 62x62 cm
Bruksslitage, en av ljuspunkterna sitter något löst och behöver skruvas åt/gängas om
814042
2020-09-25