Takarmatur Sciolari

Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari
Takarmatur Sciolari

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GAETANO SCIOLARI, taklampa, 1970-tal, tolv ljuspunkter, kromad stomme av metall, höjd ca 70, 62x62 cm

Bruksslitage, en av ljuspunkterna sitter något löst och behöver skruvas åt/gängas om

814042

2020-09-25