Bord rokoko

Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BORD, 1700-tal, rokoko, färgen avskrapad , höjd ca 72, 72x45 cm

Åldersslitage, färgen bortskarapad

814048

2020-09-23