Utställningsaffisch

Utställningsaffisch
Utställningsaffisch

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MODERNA MUSEET, utställningsaffisch, "Har ni kommit i otakt", 1960-tal, design John Melin, bladstrl 100x70 cm

Zustandsbeschreibung

Oramat blad, smärre slitage

814082

2020-09-20