Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MODERNA MUSEET, utställningsaffisch, "Har ni kommit i otakt", 1960-tal, design John Melin, bladstrl 100x70 cm
Zustandsbeschreibung
Oramat blad, smärre slitage
814082
2020-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner