ERLAND CULLBERG

ERLAND CULLBERG
ERLAND CULLBERG

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012 ): komposition med tre figurer, signerad samt numrerad. Erland Cullberg, 4/30, etning, bildmått ca 35x28 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

814095

2020-09-30