ERLAND CULLBERG
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012 ): komposition med tre figurer, signerad samt numrerad. Erland Cullberg, 4/30, etning, bildmått ca 35x28 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
814095
2020-09-30