Vägglampor 1 par

Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970/80-tal, art decostil, stomme i mässing, kupor i matterad rosa glasmassa, märka RAF 6073, längd 26 cm

Nagg

814096

2020-09-20