MAX GREGOR CARLSSON

MAX GREGOR CARLSSON
MAX GREGOR CARLSSON
MAX GREGOR CARLSSON
MAX GREGOR CARLSSON
MAX GREGOR CARLSSON
MAX GREGOR CARLSSON

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX GREGOR CARLSSON (1914-1996): stilleben med kaffekanna, signerad, olja på duk, ca 41x38 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

814097

2020-09-30