Birger Birger Ericson

Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): "Ett barn är fött", signerad Birger, olja på pannå, ca 30x22 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

814098

2020-09-30