Hans Agne Jacobsson takarmatur

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

200 EUR

HANS AGNE JACOBSSON, takarmatur, 1900-talets andra hälft, mässing med runda kupor i gultonatglas, 6-armad, höjd ca 65, diameter ca 74 cm

Lätt slitage

814119

2020-09-27