Marcel van Zuylen Strüwer

Marcel van Zuylen Strüwer
Marcel van Zuylen Strüwer
Marcel van Zuylen Strüwer
Marcel van Zuylen Strüwer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCEL VAN ZUYLEN STRÜWER, (född 1969): (2) "Incident in Spain" I och II, signerade och numrerade Marcel 338 / 350, sam PP, färgserigrafier, 68x48 cm, oramade.

814124

2020-09-20