Tête a tête

Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête

Klubbat för:

8 000 SEK

1 500 SEK

TÊTE A TÊTE, 1900-tal, 6 delar, porslin, rokokostil, Sevres-liknande märke, förgylld dekor, höjd ca 3-17 cm

814126

2020-09-20