Karl Lindström vas

Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL LINDSTRÖM, 1900-talets början, jugend, vas, Rörstrand, porslin, monogramsignerad KL, höjd ca 17 cm

814131

2020-09-20