Oljemålning Sydney Kendrick
Valmis
2020-09-20
814132
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SYDNEY KENDRICK (1874-1955): Motiv av man med krus, signerad Stanley Kendrick, olja på duk, ca 48x32 cm
Uppfodrad på duk