Oljemålning Sydney Kendrick

Oljemålning Sydney Kendrick
Oljemålning Sydney Kendrick
Oljemålning Sydney Kendrick
Oljemålning Sydney Kendrick
Oljemålning Sydney Kendrick
Oljemålning Sydney Kendrick

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SYDNEY KENDRICK (1874-1955): Motiv av man med krus, signerad Stanley Kendrick, olja på duk, ca 48x32 cm

Zustandsbeschreibung

Uppfodrad på duk

814132

2020-09-20