Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SYDNEY KENDRICK (1874-1955): Motiv av man med krus, signerad Stanley Kendrick, olja på duk, ca 48x32 cm
Zustandsbeschreibung
Uppfodrad på duk
814132
2020-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner