Karl Lindström vas

Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas
Karl Lindström vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL LINDSTRÖM, vas, 1900-talets början, jugend, Rörstrand , porslin, reliefdekor av blommor i underglasyrfärgerna, märkt Rörstrand samt monogramsignerad KL, höjd ca 8,5 cm

814137

2020-09-20