Dan Lindstrand olja på duk

Dan Lindstrand olja på duk
Dan Lindstrand olja på duk
Dan Lindstrand olja på duk
Dan Lindstrand olja på duk

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

DAN LINDSTRAND (1904-1983), olja på duk, motiv med röda rosor, 41x33 cm

Smärre slitage.

814138

2020-09-26