Figuriner Rörstrand

Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand
Figuriner Rörstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, 1900-tal, figuriner, 3 st, porslin, i form av hund och fåglar, höjd ca 6-10 cm

Fåglar med nagg

814139

2020-09-20