Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PAUL OSIPOW ( född 1939): bildkompositioner, färgetsning, signerad och daterad 01, 13/35, bladstorlek 27 x 39 cm, samt 39 x 27 cm.
Oramade
814140
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här