Paul Osipow färgetsningar

Paul Osipow färgetsningar
Paul Osipow färgetsningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAUL OSIPOW ( född 1939): bildkompositioner, färgetsning, signerad och daterad 01, 13/35, bladstorlek 27 x 39 cm, samt 39 x 27 cm.

Oramade

814140

2020-09-20