Vaser jugend Rörstrand

Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, 1900-talets början, jugend, vaser 3 st, porslin, höjd ca 7-16 cm

Mindre nagg förekommer

814141

2020-09-20