Arne Anderson olja på duk

Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE ANDERSON (född 1933), olja på duk, motiv med strömstare, signerad, 46x55 cm.

Något slitage.

814156

2020-09-26