Meissen figurin
2020-09-21
814159
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 18/1900-tal, höjd 14 cm
Smärre nagg kan förekomma