Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 18/1900-tal, höjd 14 cm

Kuntoraportti

Smärre nagg kan förekomma

814159

Päivämäärä:

2020-09-21