Meissen figurin
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 18/1900-tal, höjd 14 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg kan förekomma
814159
Päivämäärä:
2020-09-21