Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Petter Söderman (1740-1813), Stockholm, förgylld, träskuren dekor, krön med medaljong, höjd ca 85 cm
814174
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här