Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis Seize-stil, 1900-tal, höjd ca 95 cm, sitthöjd ca 44 cm

bruksslitage, rotting med skador, en ryggbricka renoverad/senare flätning/rotting

814184

2020-09-27