Väggur Gustaviansk stil

Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil
Väggur Gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

VÄGGUR, gustaviansk stil, urverket märkt b&W, 1900-talets början/första hälft, skuren i trä, förgyllt, ca 92 cm

814211

2020-09-27