Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IRA BATALOW, (1990 -), färglitografier, 3 st, Flygplan, samt två med luftballong, bladstrl 45x31 cm, signerade Batalow EA
Oramat
814212
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här